Students

 

unnamedWojciech Ezzat, przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 9 lat od nauki gry na pianinie. Następnie ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie pianina i saksofonu. Przez 3 lata występował z zespołem rockowym „Killing Silence”. Nagrali wspólnie dwa dema i singla oraz zagrali ponad 100 koncertów. Współpracę z zespołem Wojtek zakończył w 2011 roku. Od roku 2012 tworzył muzykę i koncertował w raz z zespołem Technikolor, poruszającym się w klimatach popowo-funkowo-jazzową. W roku 2013 wokalista wziął udział w III edycji programu X Factor, w którym zajął 3 miejsce. . W roku 2014 Wojtek wydał dwa debiutanckie single pt: „Radość” oraz „Horyzont Marzeń”. Obecnie Wojtek tworzy i koncertuje jako solista.

Video I  Video II

 

 

 

 

 

unnamedKaen (stylizowany zapis: KaeN) właściwie Dawid Henryk Starejki (ur. 4 lipca1988) – polski raper i kick-bokser pochodzący z Sanoka. Były członek formacji RSA Konqrent[5]. Jako twórca solowy zadebiutował w 2008 roku nielegalem pt. Żyj albo umieraj. Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Słoń, Bezczel, Buczer, Peja, Chada i Kroolik Underwood.

Charakterystyczną cechą wizerunku rapera jest czarna maska, budząca skojarzenia z Jasonem Voorheesem – bohaterem amerykańskiego horroru pt. Piątek, trzynastego (1980) w reżyserii Seana S. Cunninghama.
Albumy:

Żyj albo umieraj
Data: 2008
Wydawca: wydanie własne

Sztuka ulicy
Data: 2009
Wydawca: wydanie własne

Od kołyski aż po grób
Data: 28 września 2012
Wydawca: ProstoPOL: 15 tys.+POL: złota płyta

Piątek 13-go
Data: 14 lutego 2014
Wydawca: ProstoPOL: 15 tys.+POL: złota płyta

Tylko Śmierć może mnie zatrzymać
Data: 13 lutego 2015
Wydawca: Prosto

 

maxresdefaultMałgorzata Janek (ur. 08.08.1988) Ósemka jest jej szczęśliwą liczbą. Pochodzi z Mazur, ale nie jest córką rybaka. Muzykę kochała od zawsze. Pierwsze kroki stawiała w prestiżowej węgorzewskiej formacji „Węgorapki”, gdzie niestety nikt nie zauważył ziarenka jej talentu. W 2005 r. przeprowadziła się do Warszawy i rozpoczęła naukę w Niepublicznej Szkole Wokalnej im. Jerzego Wasowskiego. Ma ogromne szczęście do ludzi. Spotykała takich, którzy nie próbując niczego zmieniać, pomogli jej stać się świadomym wykonawcą i odbiorcą. W 2007 r. wyjechała na półroczne stypendium do Duńskiej Międzynarodowej Szkoły Artystycznej AERO FOLKEHOJSHOLE. Przez kilka ostatnich lat miała okazje rozwijać się pod okiem najlepszych pedagogów Została doceniona na różnego rodzaju konkursach wokalnych. W 2009 r. wygrała odcinek „Szansy na Sukces” z Natalią Kukulską, a rok później finał z piosenką Justyny Steczkowskiej. Dało jej to przepustkę do koncertu Debiutów 47. KFPP w Opolu. Współpracuje z ludźmi którzy ją inspirują. Działa to również w drugą stronę. Udziela się w wielu projektach muzycznych.
Małgorzata Janek – „Gdybyś” – Telewizja Polska SA
Małgorzata Janek – „Gdybyś” Małgorzata Janek na koncercie „Debiuty, czyli Śpiewaj i walcz” zaśpiewała piosenkę Grażyny Łobaszewskiej „Gdybyś”.
Małgorzata Janek – „Bezsenność we dwoje”
Małgorzata Janek – występ podczas Koncertu Galowego 3 Edycji Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy „SERCA BICIE” 17 maja 2011 Opera Nova w Bydgoszczy.
The Voice of Poland III – Gosia Janek – „Good Luck”

Video I  Video II

 

11402825_855427174542000_5862645013191734205_oKamil Rutkowski „Zeus” (ur. 18 grudnia 1983 w Łodzi) – polski raper i producent muzyczny. Sam produkuje większość swoich nagrań. Członek grupy muzycznej Pierwszy Milion. Aktywny na scenie od 1998 roku. W latach 2008-2010 prowadził w studenckim “Radio studyo” audycję “OnTheLoop”. W 2008 wygrał ogólnopolski konkurs na demo roku zorganizowany przez magazyn WuDoo czego konsekwencją było wydanie pierwszego oficjalnego albumu “Co nie ma sobie równych”. W 2012 roku wraz z Joteste założył wytwórnię Pierwszy Milion, której nakładem ukazał się czwarty oficjalny album Kamila pt. “Zeus. Nie żyje.”. W 2015 roku wydawnictwo uzyskało status platynowej płyty. Współpracował z takimi wykonawcami jak: Bisz, Bezczel, BobOne, Małpa, Miuosh, Ten Typ Mes, Pawbeats etc. Jesienią 2015 ukazać ma się kolejny album Zeusa “Jest super.”

Zeus – “Będziemy dziećmi” Link
Pawbeats feat. Zeus “Widnokrąg” Link
Zeus – “Hipotermia” Link
Zeus – “Strumień” Link

 

 

 

unnamed„Bovska”. Komponuje i śpiewa. Oprócz tego jest ilustratorką i grafikiem. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina i Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Swoje piosenki pisze i śpiewa od lat. Niedawno nabrały zupełnie nowego brzmienia w 2016 roku będą miały swoją premierę płytową.

Singlowy utwór „Kaktus” Link

Facebook WWW

 

 

 

 

 

 

 

 

Aga Kiepuszewska_SILENCE_webAgnieszka Kiepuszewska. Urodzona w 1984 roku, w Słupsku. Od dzieciństwa grała na fortepianie i śpiewała.
Podróżowała wiele razy do Francji, gdzie słuchała koncertów ikon piosenki francuskiej takich jak: Juliette Gréco, Henri Salvador. Wystąpiła na kilku festiwalach piosenki francuskiej zdobywając Grand Prix i pierwsze miejsca.
W 2003 rozpoczęła studia w Akademii Muzycznej w Poznaniu. Na kierunku dyrygentura chóralna poznawała różne style muzyczne m.in. prawosławną muzykę sakralną, europejską muzykę renesansu i baroku oraz światową literaturę współczesnej muzyki chóralnej. Związała się z Operą Krakowska (m.in. jako konsultant wokalny przy musicalu „Mały Lord”), chórem gospel Joyful Voice (jako dyrygent i trener wokalny), nagrała gościnnie z kwartetem Soundcheck płytę „Marysia – wiersze z Kazachstanu”, napisała teksty do autorskiego projektu z holenderskim pianistą Maurits’em Roes, koncertowała w Polsce, Rosji, Holandii. W tym samym czasie podjęła studia w Akademii Muzycznej w Katowicach. W 2013 roku ukończyła studia na specjalności: wokalistyka jazzowa.
W 2011 roku Aga Kiepuszewska napisała teksty na swój debiutancki album i zaprosiła do współpracy utalentowanych młodych polskich kompozytorów – Nikolę Kołodziejczyka, Macieja ‚Kocina’ Kocińskiego i Kamila Urbańskiego. Jej debiutancki album zatytułowany „Silence” miał premierę 10 września 2012 roku (wydany nakładem Polskiego Radia). Aga kontynuuje poszukiwania swojego języka muzycznego, pisząc, komponując nowe utwory i koncertując. W listopadzie 2014 r. wydała album „Piękna Pani” z piosenkami powstałymi w latach 80-tych, napisanymi przez jej Mamę. W sierpniu 2014 roku wystąpiła w spektaklu-oratorium „Pamiętniki z Powstania Warszawskiego” z muzyką Jerzego Satanowskiego, w reżyserii Krystyny Jandy. W czerwcu 2015 roku brała udział jako solistka i chórzystka w premierze opery Pawła Mykietyna „Czarodziejska Góra” z reżyserią Andrzeja Chyry. Obecnie pracuje jako dyrygent z chórem dziecięcym działającym przy Stowarzyszeniu K40 w podwarszawskim Komorowie.

„Życie we śnie” Link
„Ja jestem chlebem żywym” Link
„Ogród zimowy” Link

Facebook WWW

 

unnamed-2Brygida Turowska.  Aktorka, w 1989 roku ukończyła Studio wokalno-aktorskie przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Był to również jej pierwszy teatr zawodowy, w którym w latach 1985-1989 występowała w spektaklach: Les Miserables, My Fair Lady, Dwoje na huśtawce i Skrzypek na dachu. W latach 1991-1994 grała w Teatrze Miejskim w Gdyni. Kreowała tam role: Telimeny w Panu Tadeuszu w reż. Adama Hanuszkiewicza, Zuty w Ferdydurke w reż. Waldemara Śmigasiewicza, Królowej Hiszpanii w Krzysztofie Kolumbie w reż. Andrzeja Wajdy, Kobiety w Kabaretach dla dorosłych w reż. Marka Pacuły oraz występowała w spektaklach Mieszczanin szlachcicem i Księga Bałwochwalcza w reż. Waldemara Śmigasiewicza.
W latach 1994-2006 pracowała w Teatrze Nowym w Warszawie, gdzie grała w wielu przedstawieniach Adama Hanuszkiewicza: Sex Party po polsku, Kordian, Lilla Weneda, Piąty pokój czyli tęsknota do dobrych obyczajów, Moralność Pani Dulskiej i Zagraj to jeszcze raz, Sam. Występowała w Teatrze Offowym w spektaklu: Miss America w reż. Zbigniewa Olkiewicza. Zagrała w spektaklach Kaczmarski Festivus w reż. Renaty Dymnej, Azzurro w reż. Krzysztofa Langa oraz O dwóch takich, co ukradli księżyc w reż. Cezarego Domagały.
Współpracowała z Teatrem Wielkim w Warszawie w latach 1995-1998, gdzie grała w przedstawieniu: Śpiewnik domowy w reż. Marii Fołtyn. Występowała również w Mazowieckim Teatrze Muzycznym w operetkach: Księżniczka Czardasza w reż. Marty Meszaros oraz Dziecko w krainie muzyki w reż. Włodzimierza Izbana.
Od 2007 roku jest związana na stałe z Teatrem Rampa w Warszawie, gdzie występowała w komedii Sześć w jednej w reż. Grzegorza Warchoła, komedii z piosenkami Babskie party w reż. Zdzisława Wardejna, spektaklu muzycznym Jaskółkaw reż. Żanny Gierasimowej oraz w spektaklu Awantura w piekle w reż. Cezarego Domagały, spektaklu muzycznym Tango Piazzola w reż. Roberta Talarczyka i Witolda Mazurkiewicza oraz w dramacie Żyd w reż. Witolda Mazurkiewicza oraz wyreżyserowanym przez niego spektaklu muzycznym Być jak Frank Sinatra.
Obecnie można ją oglądać w rockowym musicalu RENT w reż. Jakuba Szydłowskiego, komediodramacie Mistrz i Małgorzata w reżyserii Michała Konarskiego, spektaklu kolędowym A my do Betlejem… w reż. Piotra Furmana, spektaklu muzycznym Perły kabaretu Mariana Hemara w reżyserii Janusza Szydłowskiego, musicalu o Jimie Morrisonie Jeździec burzy w reż. Arkadiusza Jakubika. Gra również w musicalach familijnych W pogoni za bajką, Pinokio czyli świerszczowe opowieści, Awanturze o Basi oraz O dwóch takich co ukradli księżyc w reż. Cezarego Domagały a także w bajce muzycznej Calineczka w reż. Witolda Mazurkiewicza.

Współpracuje z Teatrem w Bielsku Białej, gdzie gra Yvonne Prentice w komedii „Co widział kamerdyner?” wyreżyserowanej przez Andrzeja Zaorskiego. Za tę kreację otrzymała nagrodę publiczności za Najlepszą Rolę Drugoplanową Żeńską na XVI Festiwalu „Oblicza Teatru” w Polkowicach.
Szerszemu gronu publiczności Brygida Turowska jest znana również ze srebrnego ekranu. W Teatrze Telewizji zagrała w spektaklach Macieja Wojtyszki pt. Chryje z Polską oraz Casanova. Ma na swoim koncie wiele ról w serialach telewizyjnych takich jak: Na Wspólnej, Plebania, Kryminalni, Magda M, Na dobre i na złe, Kasia i Tomek, Klan, 13 Posterunek oraz Buła i spóła. Ostatnio zagrała w filmie Jacka Borcucha Wszystko co kocham.

Dzieci mogą ją usłyszeć w większości dubbingowanych bajek. Jest m.in. głosem Angeliny Jolie w filmach Rybki z Ferajny i Kung Fu Panda.
Jej stale pogłębianą pasją jest śpiew. Współpracowała z zespołami jazzowymi w Gdańsku, Gdyni oraz we Włoszech (Rzym, Bolonia, Modena, Mediolan). Brała udział w koncercie Łazuka zaprasza w reż. Bogdana Łazuki oraz w oratorium 63 fotografie Romana Kołakowskiego.

 

dorota__007Dorota Oleszkowicz. Naukę gry na skrzypcach rozpoczęła w wieku siedmiu lat, a będąc dwunastolatką wystąpiła po raz pierwszy w sali koncertowej Filharmonii Krakowskiej.
Zaledwie cztery lata później zagrała tam jako solistka z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej.
Jako dwudziestolatka odebrała drugą nagrodę na Xll Międzynarodowym Konkursie Współczesnej Muzyki Kameralnej wraz z kwartetem Airis Quartet.
Do chwili obecnej ma za sobą współprace w orkiestrach takich jak Orkiestra Akademii Beethovenowskiej oraz Tarnowska Orkiestra Kameralna. W 2012 roku dołączyła do grupy popowo-rockowej Red Heels, z którą dotarła do półfinału programu Mam Talent. Natomiast w 2014 roku zapisuje
kolejną mocną kartę w swoim muzycznym życiorysie, jaką jest występ na festiwalu Top Trendy u boku Rafała Brzozowskiego i jego zespołu. Obecnie jest członkiem orkiestry Symfonia Juventus, spełnia się w niej grając na skrzypcach. Równolegle realizuje autorski projekt w którym śpiewa, komponuje i pisze teksty. W kwietniu 2015 roku wydała swój pierwszy singiel – Jeden Ty – promujący autorski materiał który planuje wydać w tym roku.

Facebook YouTube WWW

 

11933438_956500644394571_1827078337757069495_n
Sylwia Lipka ma 18 lat i od prawie dwóch lat szkoli swój wokal pod okiem Krzysztofa Biernackiego. Od szóstego roku życia występuje na scenie teatrów muzycznych, miała też okazję prowadzić własny program na antenie Disney Channel. Sylwia bardzo chętnie uczestniczyła w konkursach wokalnych, oto niektóre z nagród, które zdobyła:
GRAND PRIX oraz Nagroda Specjalna w XX Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej we Wrocławiu.
GRAND PRIX w Ogólnopolskim Integracyjnym Festiwalu Piosenki I Tańca „Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna”
GRAND PRIX oraz I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Europejskiej w Wiśle.
I miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Tańca „Złote Talenty w Złotej Pradze”
I miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Europejskiej w Żorach.
GRAND PRIX w Wojewódzkich Prezentacji Artystycznych Dzieci i Młodzieży w Gliwicach.
Laureatka Głównej Nagrody Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Śpiewać każdy może” w Centrum Kultury ROTUNDA w Krakowie.
II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Wokalnym Hope Festival w roku 2013.
I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu RYTM GLIWICE itd.
 
 

 

10947318_934350716589994_4567710533098650914_nMagdalena Fidecka. Młoda wokalistka, która na swoim koncie ma już wiele nagród zarówno ogólnopolskich jak i międzynarodowych takich jak: Laureatka Wojewódzkiego Festiwalu Muzycznego „Rozśpiewana Estrada”, Nagroda Dyrektora Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, Laureatka „Talent Roku”. Ponadto finalistka programu TVP 1 „Szansa na sukces” oraz półfinalistka programu TVN „Mam talent”. Gra ze swoim zespołem muzykę z pogranicza popu i R&B. Od niedawna podjęła współpracę z warszawskimi DJ’ami, z którymi gra live acty w klubach.

FacebookYouTube

 

 

 

 

 

 

 

unnamed-4Anna Śmiałek. Obecnie uczennica Społecznego Gimnazjum nr 333 im. w Warszawie. Od 2009 roku bierze udział w zajęciach i pokazach ASM (Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego). Występowała w ASM w adaptacjach musicali „Taniec Wampirów”, „Czarnoksiężnik z krainy Oz” i „Legalna Blondynka”. Wielokrotna uczestniczka warsztatów musicalowych ASM. W 2014 r grała rolę dziennikarki w spektaklu „Aladyn Jr.” na dużej scenie TM ROMA. Występowała w rock operze Macieja Pawłowskiego „Szambalia” w roli księżniczki Pas. Przedstawienie miało swój pokaz w Kingston, Wielka Brytania, na festiwalu sztuki młodych. W 2015 roku brała udział w programie telewizyjnym „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” śpiewając w chórkach. W czerwcu tego roku była odtwórczynią głównej roli Sary w młodzieżowej inscenizacji fragmentów musicalu Taniec Wampirów w ASM.
 
 
 
 
 
 

 

imageMelania Grzesiewicz. Absolwentka krakowskiego Lart Studio i Warsztatów Aktorskich Doroty Zięciowskiej i Zbigniewa Kalety, obecnie studentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, na kierunku aktorstwo dramatyczne. „Zajęcia wokalne z Krzysztofem pomogły mi w moich problemach emisyjnych i rozwinęły mój słuch oraz muzykalność. Metoda, którą pracowaliśmy okazała się być bardzo skuteczną. Praca z Krzysztofem, jego uwagi i spostrzeżenia, dotyczące wszelkich spraw emisyjno- wokalnych, umiejętności niezbędnych do zdania egzaminu do Państwowej Szkoły Teatralnej były niezwykle trafne i w efekcie pozwoliły mi dostać się do tej wymarzonej przeze mnie uczelni. Dlatego szczerze i z ogromną przyjemnością polecam pracę z Krzysztofem, który według mnie jest prawdziwym fachowcem oraz niezwykle sympatycznym człowiekiem.
 

 

 

 
 

 

 

unnamed-3Arleta Wołos. Wokalistka, gitarzystka. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale Filologia Polska. Swój głos kształciła w krakowskiej Szkole Wokalno-Aktorskiej a także w PSM II st. w Krakowie. Laureatka VI Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej-SREBRNA SZYBKA 2014. Aktywnie uczestnicząca w warsztatach i projektach muzycznych. Koncertująca w kraju i za granicą (m.in w Chinach, Niemczech, Hiszpanii). Współpracuje z chórem Camerata Iagellonica, z którym brała udział w sesjach nagraniowych kilku płyt oraz z chórem Passionart. Od 2014 roku studentka studiów podyplomowych na kierunku Logopedia.
 

 

 

 

 

 

 

 

220698Klaudia Stolarska. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie fortepianu w Zespole Szkół Muzycznych Im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie. Śpiewa od dziecka, aktualnie uczy się w Zespole Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie.
Osiągniecia:
2013 r. I miejsce w VI Wojewódzkim Festiwalu Młodych Talentów- Zabrze
2010 r. III miejsce na XIX Międzynarodowym festiwalu piosenki „MAJOWA NUTKA” -Częstochowa
2009 r. VI miejsce na XVIII Międzynarodowym festiwalu piosenki „MAJOWA NUTKA” -Częstochowa
2011 r. VI miejsce na XX Międzynarodowym festiwalu piosenki „MAJOWA NUTKA” -Częstochowa
2014 r. V miejsce na XXIII Międzynarodowym festiwalu piosenki „MAJOWA NUTKA” -Częstochowa
2013 r. I miejsce w „Karolinka Talent Show” Opole,
2013 r. III miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Anny Jantar „Wciąż blisko nas”- Komprachcice
2010 r. Brałam udział w Festiwalu „Musica Inter Escolas” w Portugalii – reprezentując Częstochowski Międzynarodowy Festiwal piosenki „Majowa Nutka”
 

 

1500925_655221771187790_1812442822_oMałgorzata Kozak. Śpiewa generalnie R&B i Pop. Jej autorytetami są Beyonce oraz Christina Aguilera, oraz oczywiście wielkie głosy jak Whitney Houston itp. Jest laureatka kilku edycji Piosenki Anglojęzycznej oraz innych festiwali muzycznych .Śpiewała na co rocznych dniach Saskiej Kępy. Komponuje oraz pisze własne teksty piosenek. Skończone obecnie w pełni ma dwa aczkolwiek pracuje nad następnymi. Uczy się SLS od około 3 lat, a śpiewa od 4 klasy podstawówki. Gra na gitarze i na pianinie.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zrzut ekranu 2015-09-14 o 22.50.45Zuzanna Wiercioch. Absolwentka Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej z Zakopanem, autorka tekstów i piosenek. Studentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w Instytucie Jazzu, na kierunku wokalistka jazzowa. Laureatka konkursów poetyckich i wokalnych.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12037836_10207802869857617_1596583487_oMargherita Nardi. Świeżo upieczona absolwentka tłumaczeń specjalistycznych j. włoskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Jej przygoda z muzyką zaczęła się gdy miała 7 lat i zagrała w kilku spektaklach na deskach teatru Roma. Dzięki pochodzeniu z muzycznej rodziny, muzyka towarzyszy jej od zawsze każdego dnia. Kilka lat temu postanowiła ponownie zagłębić się w swoją pasję, powracając do gry na pianinie, gitarze oraz szkoląc swój głos pod bacznym okiem Krzysztofa Biernackiego. Jej ulubionym gatunkiem muzycznym jest rock.
 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kinga Zielska
. Uczennica liceum. Zwyciężczyni licznych konkursów nie tylko ogólnopolskich, lecz także międzynarodowych. Współpracowała z takimi artystami jak Stanisław Soyka, Grażyna Łobaszewska oraz Mieczysław Szcześniak. Dobrze czuje się głównie w jazzie oraz muzyce soulowej. Oprócz pasji do śpiewania lubi także rapować. Muzyka oraz jej tworzenie są jej powołaniem.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

unnamedKamila Biel. Pochodzi z Puław. Jej pierwszym coverem była piosenka o pszczółce Mai wykonana w wózku dziecięcym gdy miała rok. Jako pięciolatka zadebiutowała na wielkiej scenie w Puławach na festynie 1 maja. Przez wiele lat uczestniczyła w wielu projektach Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” i brała udział w Międzynarodowych Warsztatach Jazzowych w Puławach. Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie szlifuje swój talent u Krzysztofa Biernackiego. Była uczestnikiem programu Must Be The Music. Soul, jazz, blues to gatunki, w których czuje się najlepiej, ale jest otwarta także na inne rodzaje muzyki. Jest paru artystów, którzy są dla niej inspiracją, chociażby Amy Winehouse, Adele, Billy Holiday, Whitney Houston, Christina Aguilera, Alicia Keys, Kayah, Ania Dąbrowska czy Grażyna Łobaszewska. Jej marzeniem jest nagrać kiedyś w pełni autorską płytę.
 
 
 

 

 

 

 

12033654_1073392672684892_2124460995_nPaulina Szurnicka jest uczennicą maestro, guru Biernackiego od roku 2012. Śpiewa od zawsze. Jej pierwszym poważniejszym przedsięwzięciem muzycznym było prowadzenie scholi kościelnej, jeszcze jako uczennica liceum. W tym samym czasie śpiewała w chórze dziewczęcym Cantilena działającym przy II LO w Ostrołęce oraz pełniła rolę wokalistki zespołu weselnego. Od momentu rozpoczęcia nauki u maestro, mistrza i guru Biernackiego, miała okazję współpracować z takimi artystami, jak Kaen, Zeus, Honorata Skarbek, ONE oraz wystąpić w programie Must Be The Music i na 50 Festiwalu w Opolu, a także być członkiem prowadzonego przez Krzysztofa Biernackiego zespołu wokalnego TRYTON. Obecnie uczestniczka wielu projektów muzycznych, w których spełnia się nie tylko w roli wokalistki, ale także komponuje i pisze teksty. Mimo, że na co dzień ma do czynienia z bardzo szerokim wachlarzem stylów muzycznych, od elektroniki, przez rap, po jazz, najbliższy jej sercu jest soul i R’n’B.

 

 

 

 

unnamed-5Magdalena Zimoląg. Na co dzień charakteryzatorka, pracuje przy programach telewizyjnych, sesjach zdjęciowych, teledyskach, reklamach itp. Jako dziecko brała udział w różnych warsztatach muzycznych w Domach Kultury i należała do scholi. Pracując na planie filmowym poznała wspaniałą sopranistkę Paulinę Martini, z którą przez chwilę współpracowała poznając tajniki śpiewu operowego. Swoją przygodę z muzyką, na poziomie zaawansowanym, zaczęła 3 lata temu, w studiu wokalnym, gdzie pod okiem Krzysztofa Biernackiego rozpoczęła naukę śpiewu metodą SLS. Tam też oprócz zajęć indywidualnych była członkinią chóru i zespołu wokalnego.

 

 

 

 

 

 

 

unnamed-6Marta Olszyńska. Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Muzyka od najmłodszych lat była dla niej największą pasją życiową. Brała udział w wielu projektach muzycznych i konkursach wokalnych m.in. Świątecznym Koncercie Charytatywnym przy Teatrze Palladium w Warszawie oraz Ogólnopolskim Konkursie Hanki Bielickiej, gdzie zajęła II miejsce. Ma szerokie doświadczenie zarówno w śpiewie solowym jak i zespołowym w wielogłosie. Niegdyś związana z kwartetem wokalnym Mezzoforte działającym przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, w którym wyśpiewała I miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki w Grajewie. Ponad 10 lat należała również do młodzieżowego chóru katedralnego w Łomży. Obecnie zajmuje się oprawą wokalno-instrumentalną ślubów oraz występuje akustycznie podczas kameralnych wieczorów muzycznych, co natchnęło ją do pracy nad tworzeniem własnych utworów w języku polskim i angielskim.

 

 

 

 

 

12029184_931742626872229_1232058525_nŁukasz Kawczyński. Lat 25. Pracuje jako programista. Na początku śpiewał w chórach i ze znajomymi. W trakcie studiów poszedł do prywatnej jazzowo rozrywkowej szkoły muzycznej i tam w trakcie warsztatów poznał Krzyśka, do którego zaczął uczęszczać na zajęcia. W trakcie zajęć rozwijał swoją świadomość na temat śpiewu, uczył się techniki. Krzysiek zaproponował mu aby spróbował śpiewu klasycznego, bo ma do tego predyspozycje. Wtedy rozpoczęli trzy miesięczne przygotowanie do egzaminu na Bednarską, które zakończyły się sukcesem. Chodząc do szkoły muzycznej nadal przychodzi na zajęcia do Krzysztofa.

 

 

 

 

 

 

 

 

unnamed-7Agnieszka Harbuz. Jej mama twierdzi, że śpiewała zanim nauczyła się mówić. Muzycznie rozwijała się sama przez wiele lat, aż w końcu trafiła do szkoły musicalowej. Tam zdecydowała się zacząć grać na pianinie. Po kilku latach spędzonych pod okiem „specjalistów” zrozumiała, że jej poziom wokalny obniżył się zamiast podnieść. Wtedy odkryła SLS i wszystko się zmieniło. Szkody jakie wyrządziła zła emisja głosu zostały szybko naprawione a jej umiejętności poszybowały pod sufit. Już nigdy nie da sobie wmówić, że coś jest dla niej nieosiągalne. Muzyka jest i pozostanie jej największą pasją.

 

 

 

 

 

 

 

 

zdjecieKlaudia Bieniek absolwentka Szkoły Wokalną- Aktorskiej w Krakowie. Jej rodzina od pokoleń związana jest z muzyką. Już jako 7 latka śpiewała w scholi. Ma za sobą wiele występów solowych, recitali, musicali. Uwielbia muzykę na światowym poziomie, inspiruje się świetnymi wokalistkami tj. Whitney Houston, Celine Dion, Beyonce czy Christina Aguilera. Wiąże swoją przyszłość z karierą muzyczną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

unnamed-2Magdalena Witowska. Absolwentka szkoły muzycznej w klasie fortepianu. Od 6 lat prowadzi młodzieżowy zespół muzyczny ReJoice. Praca nad własnym głosem pod czujnym okiem Krzysztofa pozwoliła na bardziej świadome i skuteczne przygotowanie Zespołu od strony wokalnej. Od początku jego istnienia zajmuje się również organizacją corocznych koncertów oraz aranżacją repertuaru. Doświadczenie muzyczne zbiera od kilku lat angażując się również w liczne projekty wokalno – instrumentalne („Festiwal Nadziei 2015”, „Tryton”, band Misyjnego Święta Młodych, warsztaty muzyki gospel, warsztaty muzyki liturgicznej, chóry i zespoły okazjonalne).

Facebook YouTube

 

 

 

 

 

 
 
 
 
IMG_8812Dominika Farbaniec. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie śpiewu solowego na wydziale wokalno – aktorskim, podyplomowego studium z Logopedii i Emisji Głosu oraz Studium Pedagogizacji. Ukończyła również V Letni Kurs Muzyki Dawnej pod patronatem honorowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego o specjalności śpiew solowy. Czynny muzyk. Współpracowała z następującymi Dyrygentami: Jackiem Kasprzykiem (III Symfonia- Mahlera), Michałem Klauzą („Suor Angelica” – G. Puccini),Tadeuszem Serafinem („Wesele Figara” W. A. Mozarta), Tomaszem Chmielem (Festiwal im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju z towarzyszeniem Filharmonii Podkarpackiej), Stephenem Loytonem (Via crucis P. Łukaszewski – Wratislavia Cantans), Paulem McCreeshem (Stabat Mater – A. Dworzak), Sławomirem Chrzanowskim (Spotkania z Filharmonią Podkarpacką), Aleksandrem Sosnowskim ( Festiwal „Bel canto” w Nałęczowie ). Na stałe współpracuje z Podkarpackim Kwartetem Fortepianowym pod kierownictwem Janusza Tomeckiego, Śląskim Towarzystwem Muzycznym Silesia oraz polsko – austriacką Fundacją „Passion Artists”w Wiedniu. W swoim repertuarze posiada dzieła oratoryjne, operowe, musicalowe i operetkowe. Autorka programu umuzykalniającego dla dzieci „Mała estrada” skierowanego do dzieci przedszkolnych oraz szkolnych. Prowadzi szkolenia z emisji i higieny głosu oraz praktyczne zajęcia z rehabilitacji głosu, która opiera się na całkowicie indywidualnym doborze ćwiczeń relaksacyjnych, fonacyjnych i oddechowych. Autorka projektu muzycznego – „Miłość mi wszystko wyjaśniła”, którego premiera odbyła się w październiku 2014r. Zajmuje się również managementem artystycznym.
 
 

 

unnamed-5Wojciech Korzeniowski (Acoustic Doc) ma 24 lata, urodził się i mieszka w Krakowie. Niedawno ukończył studia na kierunku lekarskim w Krakowie. Spośród jego hobby, w tym wielu sportowych, właśnie muzyka i śpiew były jego największą pasją od zawsze. W dzieciństwie przez lata uczył się grać na fortepianie, a obecnie od wielu lat, w każdej wolnej chwili oddaje się śpiewaniu, rozwijaniu swoich umiejętności wokalnych i grze na gitarze. Przez dwa lata uczył się śpiewu u doktora wokalistyki na Akademii Muzycznej w Krakowie. Techniką SLS uczy się od około pół roku. Mimo szeroko zakreślonych gustów muzycznych, jego żywiołem i zarazem najchętniej wykonywanymi utworami są głównie ballady, wykonawców takich jak: James Blunt, Ed Sheeran, Jason Mraz, Jack Johnson, Michael Buble, Elton John czy Billy Joel.

Beautiful Mess, Jason Mraz: Link
Tenerife Sea, Ed Sheeran: Link
Wake Me Up, Ed Sheeran: Link
Thinking Out Loud, Ed Sheeran: Link
Let Her Go, Passenger: Link
Vienna, Billy Joel: Link
Znaczny też wpływ na rozwój jego wrażliwości muzycznej miał Grzegorz Turnau, którego z polskiej muzyki ceni najbardziej i chętnie bywa na koncertach. Sam „koncertuje” raczej na imprezach znajomych czy rodziny, weselach przyjaciół czy na przykład w osiedlowym Klubie Kultury. Bawi się również pisaniem tekstów i własnych kompozycji, które na razie lądują w szufladzie. Wraz bratem i kolegami tworzy także luźno spotykający się zespół rockowy, Draft, w którym bawią się muzyką, coverują innych wykonawców, od Dire Straits po Tool, a w dorobku mają na razie swój jeden singiel, do którego napisał tekst i linię melodii.
Days Of Days, Draft: Link
Mimo rozpoczynającej się dla niego kariery jako młodego lekarza, chciałby związać swoją przyszłość z muzyką i towarzyszącym mu w każdej niemal chwili życia śpiewaniem.

Youtube Soundcloud

 

Anna Salamon-Kalinowska ur. w Rzeszowie Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie na wydziale Rytmika oraz Absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej na wydziale aktorskim. Uczestniczka szkoły aktorskiej Jana i Haliny Machulskich oraz licznych kursów ekspresji ruchowej miedzy innymi w Salzburgu. Pasjonatka muzyki, teatru, ekspresji ruchowej. Reżyserka wielu spektakli teatralno-muzycznych, uczestniczka konkursów piosenki aktorskiej. Obecnie związana z Warszawą jako firma artystyczna. Sal-Kal działająca w edukacji muzyczno-artystycznej przy licznych szkołach oraz przedszkolach, współprowadząca studio aktorko-muzyczne „Mała Filmówka” przy Warszawskiej Szkole Filmowej Macieja Ślesickiego i Bogusława Lindy dla dzieci i młodzieży. „Mała Filmówka” organizuje co roku festiwal teatralny na scenie w Kinie „Elektronik” w Warszawie. Dzieci z „Małej Filmówki” uczestniczą w „Polskim Radiu Dzieciom” w autorskim programie Anna Salamon-Kalinowskiej – „Piosenkoteka”, „Rytmika”. Drugim miejscem jest Sopot i studio muzyczno-aktorskie „Młode Atelier” prowadzące wraz z Katarzyną Ustowską przy Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie. „Młode Atelier” wystąpiło na deskach Teatru w projekcje „Osiecka dzieciom i młodzieży” współfinansowane przez miasto Sopot w przedstawieniu „Mój Kolor”. Współorganizator kolonii artystycznych dla dzieci i młodzieży w Siedlisku Janczar w Pstrągowej podczas ferii zimowych oraz letnich w ofercie zajęcia wokalne, aktorskie, taneczne, filmowe, cyrkowe, akrobatyczne, nauka jazdy konnej, nauka jazdy na rolkach.
unnamed-8Lila Wasserman. Na co dzień uczy się w Warszawskiej Szkole Muzycznej I stopnia w klasie skrzypiec profesor Anny Góral-Tomaszewskiej, a swoje zainteresowania rozwija w Warsztatowej Akademii Musicalowej. W 2013 roku wzięła udział w nagraniu płyty Muzyczny Elementarz dla Dzieci – Cztery Pory Roku z muzyką Arkadiusza Niezgody do wierszy Marii Konopnickiej. Występuje na scenie w przedstawieniach muzycznych: 2014 Musical Dream -Torwar, 2015 Musicalowy Odlot pod patronatem Teatru Muzycznego Roma, IX 2015 przedstawienie muzyczno-taneczne Magiczna Podróż w reżyserii Pawła Podgórskiego, gdzie jako solistka zagrała w 1- szej obsadzie rolę Basi . Uczestniczy w warsztatach skrzypcowych w Pasymiu , brała udział w warsztatach wokalnych z Agnieszką Wichłacz. Na swoim koncie ma też doświadczenia z dubbingiem: współpracowała dotychczas z SDI Studio oraz Studio Sonica pod okiem Miriam Aleksandrowicz.

 

 

 

 

 

unnamed-9Maja Wasserman. Obdarzona nietypową barwą głosu uczennica Warszawskiej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie skrzypiec profesor Anny Góral-Tomaszewskiej i fortepianu profesor Ingi Zdzienickiej. Swoje pasje rozwija w Warsztatowej Akademii Musicalowej, biorąc udział w przedstawieniach i koncertach : 2014 Musical Dream -Torwar, 2015 Musicalowy Odlot pod patronatem Teatru Muzycznego Roma, IX 2015 przedstawienie muzyczno-taneczne Magiczna Podróż z udziałem aktorów Teatru Roma – Wojtka Rotowskiego i Justyny Bojczuk. Uczestniczy w warsztatach muzycznych Wakacje z Nutkami w Pasymiu, gdzie w tym roku pracowała także wokalnie pod okiem Agnieszki Wichłacz.

 

 

 

 

 

 

 

unnamed-10Asia Wasserman. Śpiewa hobbistycznie a pozostałe pasje rozwija podczas obozów musicalowych dla rodziców w Broku nad Bugiem oraz na zajęciach grupy Mamas&Papas, gdzie ma okazję pracować z takimi choreografami jak Iwona Runowska, Luiza Michniak, Damian Lipiński czy Beata Duda.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fullsizerender-18Monika Ogrodnik
. Wałbrzyszanka,  absolwentka liceum ogólnokształcącego o profilu wokalno-aktorskim w Szczawnie-Zdroju. Ukończyła krakowską Szkołe Wokalno-Aktorską, obecnie jest studentką Krakowskiej Szkoły Artystycznej na kierunku –  Aktorstwo. Na scenie występuje od 12 roku życia, jej pierwszym utworym,który wykonała dla szerszej publiczności był ”Najtrudniejszy pierwszy krok” Anny Jantar…Później już jakoś poszło 🙂 Dziś 23 letnia wokalistka , laureatka festiwalu piosenki francuskiej w Krakowie, której jest oddana ze wzajemnością, ponieważ utwory francuskie a w szczególności twórczość Edith Piaf są jej prawdziwym ”konikiem”. Jeszcze w latach licealnych występowała ze swoimi recitalami wokalno-aktorskimi w lokalnych Wałbrzyskich teatrach. Dziś frontmanka, konferansjerka oraz tancerka w zespole coverowym ”Omen Band” z którym koncertuje po całej polsce. Inspiruje się wielkimi ikonami wokalnymi tj. Edith Piaf, Aretha Franklin, Ella Fitzgerald, Ewa Demarczyk, Whitney Houston, Beyonce, Amy Winehouse. Wykonuje utwory muzyki pop, rock, musical, blues oraz piosenki aktorskiej.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

_MG_4872

Kasia Węglarczyk. Krakowianka. Blogerka, autorka, redaktorka m.in. w wydawnictwie Znak – na co dzień raczej pisze, ale po godzinach także śpiewa. Przez całe lata należała do różnych chórów i zespołów związanych z muzyką religijną, śpiewając m.in. pod okiem Piotra Pałki (Voce Angeli) czy Huberta Kowalskiego (Icon). Spotkanie z SLS otworzyło jej oczy na nieznaną rzeczywistość rejestru piersiowego 😉 Sprawiło też, że zniknęły jej dawne regularne problemy z krtanią. Od dwóch–trzech lat szkoli się w śpiewie solowym pod czujnym okiem Krzysztofa Biernackiego, który wbrew dotychczasowej praktyce przekonuje ją o altowych możliwościach jej głosu. Jako wokalistka i gitarzystka prowadzi uwielbienia, między innymi podczas chrześcijańskich kursów ALPHA, preferując muzykę praise&worship. Nie stroni też od ballady. Śpiewa solo i w kwartetach na ślubach i innych ceremoniach, nie tylko dla przyjaciół (można ją usłyszeć u krakowskich dominikanów i kapucynów).

 

 

 

 

 

fullsizerender-6Jagoda Cepiak. Już od dziecka często występowałam muzycznie. Śpiewałam lub grałam. Uczęszczałam do szkoły podstawowej w Warszawie w klasie muzycznej. Grałam w szkolnej orkiestrze, z którą w dzieciństwie miałam okazję nagrywać płyty oraz występować. Zdecydowanie wygrał wokal. W późniejszym czasie nagrywałam w pobliskim studio, które było stworzone przez fundację w klubie młodzieżowym. Było ono dla wszystkich, którzy chcieli realizować swoje pasje. Kawałki, które tam nagrałam znalazły się dwukrotnie na Mixtape studia były to głównie covery aczkolwiek znalazły się też utwory utworzone przeze mnie. Ten etap jednak się skończył.  Po kilku latach przerwy postanowiłam poważnie wziąć się za szlifowanie swojego wokalu i kontynuację swojej muzycznej drogi. Jestem otwarta na różne gatunki muzyczne. Sama słucham zróżnicowanej muzyki. Jest masa rzeczy, które chciałabym jeszcze zrealizować 🙂
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

fullsizerender-9Milena Karska. Przede wszystkim od 5 lat szczęśliwa mama Kubusia 🙂 Swoje zamiłowanie do muzyki odkryła już jako dziecko. Pierwsze kroki  muzyczne stawiała śpiewając w scholii kościelnej w swojej rodzinnej miejscowości Puławy. Od 2013 r. do chwili obecnej wokalistka zespołu ZNAK. Autorka religijnych tekstów, zarówno tych skrytych „pod poduszką” jak i tych, które otrzymały już „swoje życie”. U mistrza Biernackiego miała się przygotować jedynie do nagrania piosenek autorskich ZNAK-u – miała zostać tu na chwilę – cóż na razie nie chce się stąd ruszyć…; ) Kształcenie wokalu pod okiem tak wybitnego nauczyciela dało jej wiarę w swoje umiejętności i nieustannie daje ogromną radość ducha. Dzięki lekcjom stopniowo staje się świadomą wokalistką. 

 

 

 

 

 

 

 


fullsizerender-19Konrad Gujda. 
Muzyką zacząłem się interesować w wieku 12 lat. Przez 1,5 roku chodziłem wtedy na prywatne lekcje gitary klasycznej. Teraz oprócz gitary uczę się na własną rękę zagrać na pianinie i perkusji. Śpiewać zacząłem w wieku 16 lat, kiedy to moja nauczycielka muzyki w szkole stwierdziła, że dobrze mi to wychodzi. Rok później zapisałem się do Rzeszowa na lekcje śpiewu. 2 lata temu, w wieku 19 lat, w związku z przeprowadzką na studia do Krakowa, z polecenia mojej ówczesnej nauczycielki śpiewu, zapisałem się na SLS. Wpływy muzyczne. Słucham każdego rodzaju muzyki. Od dziecinnych kawałków Justina Biebera z pierwszych płyt po ostre death-metalowe brzmienia Arch Enemy. Najbardziej jednak podoba mi się środkowa część tego zakresu, czyli muzyka w stylu Justina Timberlake’a, Bruno Marsa czy Eda Sheerana. Od czasu do czasu lubię też porapować Eminema.
 
 

 

 

 

 

 

fullsizerender-4Daria Muszyńska. Od 2009 do 2015 roku uczestniczyła w zajęciach, warsztatach i pokazach Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego przy TM ROMA. Tam występowała m.in. w adaptacjach musicali „Taniec Wampirów”, „Wicked”, „Czarnoksiężnik z krainy Oz”, „Chicago”, „Rent”. Uczestniczyła też w rock operze Macieja Pawłowskiego pt. „Szambalia”. Od 2012 do 2014 roku brała udział w spektaklach muzycznych Teatru Muzycznego Tintilo na deskach Teatru Rampa. Występowała w spektaklach: „W cieniu”, „Wigilijna opowiesć” oraz „Księżniczka Sara”. W tym czasie epizodycznie wystąpiła w serialu „Do dzwonka Cafe” dla kanału Disney Channel. Obecnie jest absolwentką liceum.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 


fullsizerender-14Kamila Knieć
. Od dziecka tańczyła i śpiewała. Przez wiele lat była cheerleaderką w formacji tanecznej „K-12”, wielokrotnych mistrzyń Polski. Jednakże zdecydowała, że chce  śpiewać i coś „zrobić” ze swoim głosem. Zajęcia u Krzysztofa dają jej wiele radości i coraz większej pewności w głosie. Lubi wiele gatunków muzycznych, ale najbardziej odpowiadają jej spokojne kawałki oraz gorące, latynoskie rytmy, w których może połączyć swoje pasje –  śpiew z tańcem. Zaczęła pisać własne piosenki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


fullsizerender-16Ewa Pawlak
. Zaczęła śpiewać w czasach studenckich, kiedy wielu rzeczy w życiu trzeba spróbować. Wówczas poszła do chóru studenckiego i pokochała muzykę klasyczną. Z czasem zafascynowała się również muzyką tradycyjną, czyli śpiew biały. Metodą prób i błędów ostatecznie wylądowała u Krzyśka na SLS-ie, dzięki czemu marzenia o własnej płycie wreszcie się urzeczywistnią.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

14886157_10211417090851672_2115949898_nAlina Zanko. Mam 22 lata. Pochodzę z Ukrainy, ale szukam teraz niesamowitą inspirację w Warszawie. Uwielbiam grać na keyboardzie i śpiewać różne znane piosenki. Ostatnio moją faworytką jest Amy Winehouse. Muzyka jest dla mnie w życiu wszystkim. Z nią zaczynam dzień, walczę o sukces i czerpię satysfakcję. W każdej wolnej chwili śpiewam, nawet jeżeli nikt nie prosi, bo to jak powietrze dla mnie. Każdemu życzę znalezienia swojej prawdziwej drogi w życiu… I never give up it’s such a wonderful life.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

fullsizerender-11Maciek Żemojcin. Maciek, w związku z traumatycznymi przeżyciami po „nauce” gry w szkole podstawowej na plastikowym flecie, uważał muzykę przez wiele lat za wyjątkowo wstydliwe i upokarzające  zajęcie.  Nie było mu jednak dane trwać tak zawsze. Brak muzyki narastał i wołał o zaspokojenie. W 2005 obronił dyplom na krakowskiej ASP, który był filmem dokumentalno-animowanym z muzyką Jorgosa Skoliasa i Bronka Dużego.

To nie zaspokoiło jednak w pełni jego głodu muzycznego i pewnego dnia Maciek nie wytrzymał i poszedł na przesłuchania do chóru gospel – Joyful Voice, do którego został przyjęty przez Agnieszkę Kiepuszewską. Dlaczego i jakim cudem, dokładnie nie wiadomo. Wiadomo jedynie, że był to cud. Następnie śpiewał krótko w Krakow Gospel Choir.

Jego obecnymi najważniejszymi nauczycielami wokalnymi są – Krzysztof Biernacki i kiedy się uda – Wayne Ellington.  Wspólnie z Krzysztofem Biernackim od roku pracuje nad autorskim programem kabaretowym, który jeszcze nie miał swojej publicznej premiery, ale już od dawna bawi samych autorów.

 

 

 

 

fullsizerender-12Wojciech Fedeńczak. Student Architektury Politechniki Krakowskiej. Basista oraz wokalista w krakowskim trio rockowym- Restricted Area. Od dziecka zafascynowany muzyką oraz grą na instrumentach (perkusji, gitarze, gitarze basowej, pianinie) Śpiewa od 15 roku życia. Zafascynowany swoimi wokalnymi idolami z przełomu lat 80-tych i 90-tych, postanowił uczyć się śpiewu pod okiem profesjonalnego nauczyciela. SLS z Krzysztofem Biernackim trenuje od ponad pół roku.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

fullsizerender-13Małgorzata Heinrich. Studentka Muzykologii na Uniwersytecie Warszawskim, uczennica ZPSM im. Fryderyka Chopina w klasie fortepianu dr Tomasza Lupy. Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła w wieku 11 lat w chórze dziecięcym „Canzonetta”, wraz z którym zdobyła liczne nagrody na festiwalach i konkursach w Polsce i w Europie. Następnie uczęszczała na zajęcia Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego, w ramach której wystąpiła we fragmentach takich musicali jak „The Wizard of Oz”, „Wicked”, czy „Mamma Mia”. Od 16 roku życia uczy się śpiewu pod okiem Krzysztofa Biernackiego. W tym czasie jako solistka zdobyła między innymi: I miejsce w VI Warszawskim Konkursie Poezji Śpiewanej „U Platerek”, Grand Prix na MDK, I miejsce w konkursie „Debiuty 2014”, Wyróżnienie na XII Ogólnopolskim Konkursie „Warszawa da się lubić”, była finalistką XIV Mazowieckiego Konkursu Poezji Śpiewanej „Siła Poezji”.

Uczestniczka licznych warsztatów wokalnych i pianistycznych.

 

 

 

 

 

fullsizerender-15Maciek Michalak. Uczeń liceum. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się od nauki fortepianu, potem skończył szkołę muzyczną pierwszego stopnia grając na klarnecie. Potem prywatnie uczył się gry na gitarze i wykorzystywał tę umiejętność jak i talent wokalny w drużynie harcerskiej. Krzyśka Biernackiego poznał w 1 liceum i po kilku miesiącach za jego namową zdał do PSM im F. Chopina na wydział wokalno-aktorski, specjalizacja śpiew solowy. Jego ulubionym artystą i autorytetem jest Jason Mraz, lubi śpiewać muzykę solową, popową i klasykę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


fullsizerender-17Beata Fabijańska
. Ukończyła szkołę muzyczną pierwszego stopnia w klasie fortepianu. Śpiewa hobbystycznie od dawna, ale dopiero lekcje u Krzysztofa pomogły jej odkryć prawdziwą siłę jej głosu. Absolwentka Filologii Szwedzkiej. LINK
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
fullsizerenderJustyna Komorowska. Urodziła się w 1987. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Na warszawskich scenach pojawia się od 2008 w rockowych składach. Śpiewa rzadkim kontraltem. W przeszłości najdłużej związana z dwiema grupami: Slajd i HEXE.
Lubi kino europejskie, język włoski i modę lat 50.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
fullsizerenderOla Emerald. Z muzyką związana jest od najmłodszych lat. W 2016 roku ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Chełmie w klasie śpiewu solowego. Jest laureatką wielu festiwali międzynarodowych, ogólnoposkich i wojewódzkich między innymi zdobyła II miejsce na międzynarodowym festiwalu Podlska Nuta w Bielsku Podlaskim, wyróżnienie na ogólnopolskim festiwalu Canto Cantare w Bydgoszczy I miejsce na Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej i wiele innych. Brała udział w warsztatach wokalnych miedzy innymi w 23 Międzynarodowych warsztatach jazzowych w Puławach gdzie miała okazje występować ze świetnymi muzykami jazzowymi z Polski i z poza jej granic oraz szkolić się pod ich okiem, w warsztatach metodą SLS gdzie poznała tą technikę śpiewu i pragnie dalej się szkolić. Swoją przyszłość wiąrze z muzyką.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

fullsizerenderWeronika Bukala. O sobie: „Całe dzieciństwo spędziłam na scenie. Chodziłam na zajęcia teatralne, taneczne i plastyczne. Moja przygoda ze śpiewem rozpoczęła się dopiero w gimnazjum, ale niewątpliwie była to jedna z najpiękniejszych przygód (konkursy, występy, setki prób przy mikrofonie z dezodorantu). Swoje pasje miałam przyjemność rozwijać w warszawskim L.O. im. Batalionu Zośka, w klasie artystycznej. Po maturze trafiłam do korporacji i osiadłam w dziale finansowym – przez prawie dekadę nie wydając z siebie żadnego dźwięku 😉 Ciężko jest być w pełni szczęśliwym, jeśli nie robi się tego, co się szczerze kocha. To tęsknota zaprowadziła mnie na zajęcia do Krzyśka. Prawdę mówiąc lekko u niego nie jest, ale teraz zarówno ja, jak i mój głos mamy się o wiele wiele lepiej :D”

 

 

 

 

 

 

 

 

Zenon Klaus, ur. 08.06.1998 w Krakowie. Swoje doświadczenia sceniczne zbiera od dzieciństwa. Ma luźne podejście do świata, ludzi i sztuki. Stara się unikać schematów i opierać się stereotypom. Już w wieku 3 lat zapytany jaką rolę chce grać w przedstawieniu odpowiedział „Babę Jagę”. 
Uczestnik wielu projektów muzyczno-teatralnych, w ramach których występował m.in. na deskach Teatru Dramatycznego i Teatru Wielkiego w Warszawie. Wyróżniony przez reżysera w projekcie „FOSA 2017”. Nagradzany w wielu konkursach wokalnych. Zafascynowany metodą SLS. 
Planuje nagrać płytę inspirowaną postacią Barbry Streisand, której jest wielkim miłośnikiem. Swoją przyszłość wiąże z musicalem, zarówno jako aktor, jak i reżyser.